O nás

Příběh našeho pivovaru

JAK TO VŠE ZAČALO A KDO ZA TÍM STOJÍ

Vše začalo v roce 2014, kdy jsem jel na první kurz vaření piva. V té době začal v mé hlavě vznikat nápad na vlastní minipivovar. Dnes po letech tvrdé práce se můj cíl, vařit piva, která udělají radost, navodí dobrou náladu a každého milovníka piva pohladí po jeho pivní duší, naplnil. Kouzlo dobrého piva je nejen v kvalitních surovinách.

 

Vaříme spodně kvašená piva pod vedením vyhlášeného sládka Libora Soukupa z harrachovského pivovaru Novosad. Pokud vás zajímá, jak se naše pivo vyrábí, nabízíme po předchozí domluvě prohlídku našeho minipivovaru s ochutnávkou přímo z tanku. Pokud vám naše pivo bude chutnat, můžete si ho také odvézt s sebou v PET lahvích a sudech KEG.

Miroslav Drozen - majitel

Další členové týmu

Ilona Ulrichová

Administrativní podpora pivovaru, pomáhá také se stáčením piva do lahví + vybavení láhve etiketou ... +dělá dalších spoustu činností u nás v pivovaru :-)

Michaela Žemličková

Má u nás na starosti marketing a propagaci. Pod její křídla spadá rovněž vyhledávání nových příležitostí, kde naše pivo ochutnat, ať už v hospůdkách či prodejnách, anebo na různých akcích a festivalech.

Přijďte ochutnat naše pivo, které vaříme s láskou v našem domácím minipivovaru. Rádi vás seznámíme s výrobou piva a prodáme vám ho i s sebou.

Adresa:

Boženy Němcové 637

Libáň